Потър Мания Форуми
Потър Мания
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 "Дрънкало" [ии] « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
~EL~
МнениеПуснато на: Сря Юли 20, 2011 10:55 am    Заглавие: "Дрънкало" [ии] Отговорете с цитат

~аmantes amentes~

Коментарчетата Very Happy
МнениеПуснато на: Сря Юли 27, 2011 9:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

......А за какво коментарчета Smile ......то има толкова много неща в ХП които меже да се коментират !
МнениеПуснато на: Сря Юли 27, 2011 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Полковник

Местожителство: в.търново

potter-mania-sofi написа:
......А за какво коментарчета Smile ......то има толкова много неща в ХП които меже да се коментират !

За темата Дрънкало бе, блонди Laughing
МнениеПуснато на: Сря Дек 21, 2011 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Лорд Волдемор и Белатрикс открити
живи!

Уникална новина!Черния Лорд е открит заедно с най-вярната си последователка Белатрикс Л. жив!Лорда реагира съвсен спокойно когато нашия уважаван репортер го откри заедно с ,,последователката" си в една малка къщичка наподобяваща на всеизвестната КЪЩА НА КРЯСЪЦИТЕ! Волдемор с усмивка прие нашия репортер и обяви,че официално вече няма да преследва и да убива хора,а милата Бела сподели,че той е нейната гордост и тя е много щастлива,че уважавания ѝ Лорд няма да напада!Но разбирасе,защото вие в момента четете най-горещия вестник в Англия ,,Дрънкало"ви е изготвило една много ПИКАНТНА изнената.Волдемор гордо обяви,че е наследил частица от Хари Потър когато Потър го е ,,убил".Разбирасе нашия прекрасен репортер поиска специално интервиу от Лорда!
Променения Том Р. разбирасе се съгласи!
Ето какво предостави той за днешните читатели:

Интервиу:
Р. Здравейте Лорде!Вие както забелязнам сте 100% променен ето защо искам да ви задам няколко въпроси за нашите читатели!
В. О разбирасе.
Р. Какво мислите,че сте взели от Хари Потър, когато той ви уби?
В. Аз взех много от Потър за което съм му много благодарен!Той ми даде това което аз никога не бях имал преди да умра!
Р.О да разбирам ли,че сте получил това което Дъмбълдор винаги е изпъквал,че нямате,а именно способността да обичате?
B.ДА точно това имам предвит!Никога преди не съм изпитвам радостта на истинската обич!Което много ме радва,защото такава любов изживявам в момента....<3
Р.Но към кой е насочена тази жарка любов?
В. Към най-вярната жена на света за мен,към жената кояте винаги съм чувства много близка и вярвам,че чувствата ни са сходни,дори найните по буйни от мойте Embarassed
Р.Да разбирам ли,че това е....
В.ООО ДА ТОВА Е БЕЛА !
Р.Това е ...прекрасно!Наистина читателите ще се ....хмх затрадват!
В.Много съм щастлив от този факт тъй като мисля да обявя публично чрез вашето списание колкото и много хора да ме мразят,че ние с Бела чакаме едно прекрасно малко ДЕТЕНЦЕ!
!!!

След тази прекрасна новина интервиуто приключи защото милия Волдемор развълновано се разплака,а Бела не пожела да даде такова изявление,защото лесно се разчувства!
Прекрасният Лорд също така през сълзи заяви,че иска да каже на Хари Потър:

,,Скъпи Хари,много премеждия заедно преживяхме и накрая ти ме уби,но аз искам да ти заявя ОГРОМНИ благодарности за всичко което ти направи за мен,защото без теб сега нямаше да има прекрасния Хари младши!Моляте най-тържествено да се явиш след 3 месеца когато Хари младши се е родил при нас с Бела за да станеш официален кръстник на младия Хари!БЛАГОДАРЯ ТИ!

След това тържествено съобщение списание ,,Дрънкало" иска да поясни,че бъдещите родители не искат да разкрият как са възкръснали....те само споменаха една дума:
ЛЮБОВ!

Статията за ,,Дрънкало" измисли:
potter-mania-sofi!
МнениеПуснато на: Сря Дек 21, 2011 9:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Професор
Професор

Коментара ми по горе е от изчистената тема!Дано ви хареса Very Happy
МнениеПуснато на: Нед Юли 29, 2012 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ученик
Ученик

Снейп забелязан на самолет!

Според очевидци (мъгъли) Снейп е забелязан на самолет за Хавайте. Списание Дрънкало се срещна с Дъмбалдор за повече подробности:
- Да пуснах Снейп в отпуска защото се нуждаеше от нея. Но с тези учителки заплати незнам как си е позволил такава почивка!
Някой от картините в Хоглърдс ни подшушнаха че Снейп краде от парите за Коледия бюфет !
Очаквайте те подробности в следващия брой!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Template by Dustin Baccetti; Translation by: Boby Dimitrov